hlavicka
O nás Reference Projekty Kontakt

O nás

Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vám představit vznik, vývoj a rozsah činnosti firmy ARNET spol. s r.o. Tábor, současně a především Vám také chceme představit některé významnější realizace.

Společnost vznikla ke konci roku 1991 těsně po rozpadu oddělení projekce podniku PAMÁTKY Tábor. Byl zpracován ucelený program společnosti, podpořený švýcarskou kapitálovou účastí. Úzké zaměření projektantů na obnovu a rekonstrukci historických objektů bylo ihned rozvinuto na možnosti širokého komerčního využití. Vznikl projektový ateliér, který byl postupně modernizován počítačovou technikou a softwarem pro projektování (ArchiCad, nyní i ALLPLAN 500 ) a dále byl doplňován dalšími projektanty. V roce 1997 se firma stala ryze Českou firmou, která se věnuje projektování staveb ( rodinné domy, kanceláře výrobní podniky, haly) a dále se věnuje stavební činnosti ( včetně zateplování budov…..).

V současné době vypracovává Atelier ARNET následující projektové zakázky:
- stavební projektové dokumentace (rodinné domy, hotely, komerční budovy apod.)
- architektonické studie
- projektové dokumentace pro rekonstrukce památek, stavebně historické průzkumy
- stavební dozor na stavbách
- inženýrská činnost
- výpočet PENB staveb
- stavební činnost

Jsme si vědomi, že obecná charakteristika společnosti není dostatečně výstižná, pokud
nejsou předloženy důkazy a reference o provedených zakázkách. Představíme vám proto některé významnější realizované akce, přičemž se omlouváme všem ostatním, které jsme zde neuvedli. Přesvědčte se prosím, o našich možnostech. Rozhodně budeme potěšeni, jestliže o nás projevíte zájem. Naše reference najdete na: reference.

 

navrh realizace stavební činnost

Historie

Centrum pro architekturu, interiér a design firmy ARNET vzniklo v roce 1991 těsně po rozp- adu oddělení projekce podniku PAMÁTKY Tábor. Byl zpracován ucelený program společnosti, podpořený švýcarskou kapitálovou účastí. Úzké zaměření projektantů na obnovu a rekon- strukci historických objektů bylo ihned rozvinuto na možnosti širokého komerčního využití. Vznikl projektový ateliér, který byl postupně modernizován počítačovou technikou a softwa- rem pro projektování (ArchiCad, nyní i ALLPLAN 500 a ALLPLAN 300) a dále byl doplňován dalšími projektanty. V roce 1997 se naše firma stala ryze Českou firmou, která pokračuje dál se stejnou náplní i úspěchem jako s bývalými společníky.

rychly_kontakt

ARNET spol. s r.o.

Vančurova 1946
Tábor 390 03
Tel.: 777 73 03 77
info@arnetcz.cz
www.arnetcz.cz
mapka

Co Vám nabízíme?

Typové projekty domů
Usazení typových domů
Atypické architektonické studie
Inženýrská činnost
Poradenství

Arnet spol. s.r.o. @ 2013